Wszystko o potencji

Young happy couple in bed

Czasami seks jest bolesny

Stosunek, który przeważnie jest przyjemnością, czasami może być dla mężczyzny bardzo bolesny. Jest tak wtedy, gdy chorujesz na 1 z 5 chorób. Poznaj przyczyny, które mogą przeistoczyć przyjemne chwile w prawdziwy koszmar.

Tych 5 przyczyn to: zakażenie dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, cialis typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie gruczołu krokowego oraz choroba Peyroniego. Wszystkie te choroby można leczyć środkami tradycyjnymi, przeważnie lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Istnieją też domowe sposoby leczenia niektórych z nich.

Chyba wszyscy faceci lubią seks, ale tych kilka chorób może doprowadzić do tego, iż twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć trochę więcej o tych schorzeniach oraz o sposobach usuwania ich, jeśli już cię dopadną.

Zakażenie dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną zakażone przez zarazki, to zaczynasz chorować na zakażenie dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki oraz spowodować nieodwracalne ich uszkodzenie. Większa część infekcji układu moczowego zaczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistego przewodu, przez który wydalasz mocz erekcja z pęcherza moczowego. Bakterie, które powodują infekcje, zazwyczaj gnieżdżą się się w jelicie grubym oraz są także w stolcu. Twoje szanse na zakażenie układu moczowego są większe, jeżeli spożywasz za mało płynów, albo jeśli cierpisz na cukrzycę. Powiększenie gruczołów prostaty lub kamienie nerkowe również pogłębiają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.