Sposoby na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Spaceruj i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego ciała i formy wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Badania dowodzą, iż mężczyźni, którzy pokonują pieszo każdego dnia trzy kilometry, mają o połowę mniej trudności ze wzwodem w porównaniu levitra do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zawężanie się żył jest jedną z istotnych przyczyn braku wzwodu. Żyły działają na najlepszym poziomie tylko wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba od razu robić wszystkich trudnych ćwiczeń członka, aby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Niezmiernie łatwe ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, żeby zainicjować widzialną różnicę błyskawicznie i w nieskomplikowany sposób. Potocznie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do pracy.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to faktycznie możesz mieć erekcję. Bierze się to stąd, że zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem istnienia nietrwałego, jednak niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Kiedy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust lub do penisa. Nigdy nie odczułeś małego drżenia tam na dole w trakcie ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic penisa. Zacznij więc częściej ziewać oraz uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za lenia.

Wyśpij się

Po stosunku twój penis jest zazwyczaj zmęczony. Musi zregenerować siły. Z tej przyczyny niesłychanie ważne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W czasie zdrowego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, że twój penis jest tania kamagra zdrowy i przygotowany do ponownego użycia. Twój penis “ładuje się” w czasie snu. Tak więc dla silnej i zdrowej erekcji, niczym nie zmącony oraz długi sen jest bardzo ważny.