Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja kobieta nie ubiegła w duzi zaspokojona? Kobiety chcą więcej czasu, by odczuć pełną radość z seksu i przeżyć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja kobieta starała Ciż się powiedzieć, że zatem nie problem, to sam wiesz, iż nie udało Ci się jej w duzi zaspokoić. Jeżeli zdarza Ciż się to głównie, ona widać w spokoju stracić cierpliwość.

Długi seks płaci się być sygnałem do dobrego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym koleżankom, gdy zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na szczęście jest sposób, który dobrze rokuje. Niewykluczone, że ze znajomą znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą poznać do sprawie.

Formuła Climax Control może doprowadzić, że będziesz w stopniu dłużej uprawiać seks aniżeli przed podjęciem kuracji. Ten drugi czas jest możliwość zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to wkrótce już nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz używał nadzieja kontynuowania zabawy (jeżeli tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim sterować. Już nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł robić seks tak długo jak marzy o tym Twoja partnerka.

ClimaxControl

Derminax

Fem max