Follixin – absolutny gigant wśród środków na włosy! Przetestuj juz teraz!

Łysienie stanowi przedmiotem wielu mężczyzn, nie dopiero w dalszym wieku. Czasami wywiad z grupą włosów pojawia się także u pań i wyjątkowo nie są to jednostkowe przypadki. Follixin jest suplementem diety przeznaczonym przede wszystkim dla gości, ale nie jest żadnych przeciwwskazań mówiących, iż nie mogą z niego posiadać także osoby. Jego skład został właściwie dobrany, że działa na układ holistycznie poprzez zmienianie sposobu zachodzenia kilku procesów, co łącznie przekłada się nie tylko na indywidualną ochronę przed wypadaniem włosów, lecz i zdecydowanie poprawia kondycję włosów. 

Przyczyny wypadania włosów zwalczane przez Follixin

Najważniejszą podstawą wypadania włosów jest wiek. Z biegiem lat procesy metaboliczne występujące w twarzy głowy wydają się coraz mniej skuteczne, przez co system nie radzi sobie z właściwym odżywianiem cebulek włosowych. Naturalną konsekwencja takiego stanu prace jest początkowo obniżanie się włosów, utrata przez nie połysku i łamliwość, co w krótkim czasie zamienia się po prostu w wypadanie włosów. Proces z okresem tworzy a w pole traconych włosów nowe włosy rosną w niezwykle mniejszym zakresie. Owłosienie głowy zatrzymuje się najpierw rzadkie, potem niepełne, natomiast na skutku pozostajemy bez włosów także nie posiada obecnie powrotu do poziomu przed początkiem łysienia. 

Follixin oparty jest o własne wyciągi roślinne oraz system witamin, wpływających dodatnio na włosy.

BioactiveHairRegrowth Blend; ekstrakt ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) 19% związków krzemowych; wyciąg z pokrzywy (Urtica dioica); hydrolizowany kolagen; l-cysteina; kwas askorbinowy( witamina C); cynk; witamina E; niacyna; kwas pantotenowy; witamina B6; witamina B2; witamina B1miedź; kwas foliowy; biotyna; witamina B12

Jak większość suplementów diety, Follixin należy stosować bezpośrednio przed posiłkiem, a właściwie w jego trakcie. Spożycie znacznej dawki płynów zaraz po połknięciu tabletki jest mocno korzystne.

W średniej kuracji należy stosować dwie kapsułki dziennie przy różnorodnych posiłkach. Najlepiej po jakiejś przy kolacji i przy śniadaniu. Pierwsze efekty terapii można zaobserwować po blisko 3 tygodniach z przyjęcia pierwszej pigułki. Dawanie większych dawek specyfiku nie istnieje w stopniu zwiększyć aktywności suplementu.

flexin 500

GojiBerry500

Flexin500