Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych i dobrodziejstwo powstające z wielkich elementów wzmacniających, jakie kryją się w niniejszym serum sprawiają, że właśnie po pierwszej aplikacji może oraz poczuć różnicę. To potężna formuła, która kumuluje się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w dobrych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To wprawdzie ciągle niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skupionych z nimi pomoce. Wyciągi z kiełków soi i pszenicy odżywiają, sok z nasion róży kieruje do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin I, C i E efektywnie ochrania włosy przed niekorzystnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co liczy niezbyty dowód iż warto wziąć z plusów tego specyfiku osobiście.

Vivese Senso-Duo Oil 2

ProEngine Ultra

RevitalumMindPlus

Vivese Senso-Duo Shampoo