Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz preparatu, który zlikwiduje tenże problem oraz poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się aktualnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Okolicznością może być zła dieta i szkodliwe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w jakimś: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który podnosi ich obraz i organizację. Dzięki dobrze dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie dodają się również dla kobiet, jak jeszcze dla klientów, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszelki olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, rzutując na pozostały element włosa:

– wpływając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Pomagają w ostatnim zawarte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To tylko owe elementy stanowią o wydajnym funkcjonowaniu preparatu także liczą olbrzymie uznanie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wychodzeniu, oraz co za czym idzie, choćby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso Duo-Oil 2