Śniłeś o idealnej sylwetce, jednakże niełatwo o taki efekt? Wypróbuj nowoczesnych suplementów!

przez | 9 października 2019

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i blokuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najświetniejsze aktywne składniki zapewniają Ci gwarancję, że Twój testosteron, na który tak trudno pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ efekty naszych treningów. Cerberus pozwoli Ci stworzyć mięśnie ze stali i dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie wielkości i wielkości jeszcze zupełnie nie istniałoby rzeczywiście banalne i szybkie.
Cerberus

Jeżeli zależysz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że istnieje enzym, aromataza, który kupi na zmianę androgenów (w ostatnim testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym obecny znaczy wówczas Twoim wrogiem. Cerberus jest wydajnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Sprawdzisz jak wymienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia rezultaty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu wzrostu we natur
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i dba poziom testosteronu na znacznym poziomie. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla dużego efektu stosuj zgodnie z preparatem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako młody chłopak prezentował w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Zaprezentowało się, że istnieje zdolności do robienia mojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad swoim ciałem i zestawem prawidłowej diety pokazały go jak właściwie troszczyć się o siebie. Tę myśl kieruje naszym podopiecznym.

Cerber to ogromny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol dopomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )