Wspaniałe rezultaty przy niewielkim nakładzie wysiłku!

przez | 9 października 2019

EXTREME POWERPACK TO:
wielki efekt treningów
najdoskonalsza wartość środków
przypływ działalności i energii
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

ZBUDUJ WŁASNĄ SYLWETKĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura istnieje w zasięgu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją zdolność i masę mięśniową. Więc szczególnie sprawny i mocny produkt dostępny dla wszystkiego, kto potrzebuje zbudować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwoli Ci stworzyć mięśnie jak stal. Osiągaj najdoskonalsze rezultaty ruchów i poczuj różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie istniał na straży Twojego testosteronu. Świadczy to jedyne korzyści. Sprawdź gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie wielkości i chęci jeszcze przenigdy nie istniałoby rzeczywiście spokojne i mocne. Będziesz znał pewność, że testosteron nie zmieni się już nigdy w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa wraz z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do tworzenia Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą zmianę i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające skutki treningów i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na moc oraz wstąp na drugi poziom ćwiczeń. Kimera to znaczniejsza siła i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin i minerałów, opracowany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i dokonaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną korzystnie na produkty treningów. Zwiększ sprawność fizyczną choćby o 30%. Szybciej regeneruj się po każdej morderczej walce i stanów przekonany do nowego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Doskonale wiesz, że same suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to jeszcze dokonany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najmniejszym szczególe. Nie będziesz uznawał żadnych wątpliwości jak podawać suplementy, co spożywać oraz jako ćwiczyć, aby polepszyć sylwetkę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia razem z prawami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Wyniki będą zauważalne już za trzy miesiące!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )